عنوان: دانلود فایل پاور پوینت در مورد نظام روابط کار در سازمان.

مطالب دیگر:
📗بررسی چگونگی مقابلة گياهان با تنش خشکی در مزرعه📗بررسی چند گیاه هرز شایع📗بررسی چوب درختان مختلف📗بررسی حشره شناسی قانونی📗بررسی خاک و خاک شناسی📗بررسی خربزه و خواص ان📗بررسی خصوصیات قارچ صدفی خوراکی📗بررسی داشت و برداشت درخت پسته(راهکارهایی برای استفاده مطلوب تر)📗بررسی دانه ی گیاهان📗بررسی درخت توسکا📗بررسی درخت ماکادمیا (ماکادمیا گران ترین خشکبار جهان)📗بررسی دستگاه سم پاش و کار با ان📗بررسی دستگاه های خردکنی علوفه و عملکرد انها📗بررسی دو گیاه عناب و کنار📗بررسی رزماری(اکلیل کوهی)📗بررسی روش هاي پيش آگاهي در مديريت تلفيقي آفات📗اختلال بدریخت انگاری📗اختلالات وسواس اجباری📗استرس حاد📗اختلال تعامل اجتماعی بی قید و بند
هم اکنون فایل با مشخصه ی دانلود فایل پاور پوینت در مورد نظام روابط کار در سازمان. وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود, پاور پوینت ,در, مورد, نظام ,روابط کار, در ,سازمان
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

دانلود پاور پوینت در مورد نظام روابط کار در سازمان

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 24

¬مقدمه

روابط کارعبارت است ازچگونگی تنظیم روابط کارگرو کارفرما و یا روابط کــارکنان و مدیریــت و باتـوجه به ایــن که روابط اززمان ورود افــراد به سازمان تا جدا شدن و حتی بعد از جدا شدن آنها از سازمــان مــورد توجه است .

¬روابط کار قبل از انقلاب صنعتی

تا قبل از انقلاب صنعتی ، بعلت سادگی و کم حجم بودن تولیدات صنعتی و کشاورزی ، روابط کارگر و کارفرما از پیچیدگی چندانی برخــوردار نبود و شرایط سیــاسی اجتماعی نیز اجازه نمی داد کارگران حرفی برای گفتن داشته باشند .


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود