عنوان: دانلود فایل پاورپوینت در مورد بیمه کارگری.

مطالب دیگر:
🔗طرح توجیهی و کارافرینی بررسی تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی(خدمات مکانیزاسیون کشاورزی)🔗کل دسته زهدان🔗حرکات مرتبط با دسته زهدان🔗دسته پنج دلبستگی: گروه نخست🔗دسته پنج دلبستگی: گروه دوم🔗حرکات مرتبط به دسته پنج دلبستگی🔗دسته گرما: گروه نخست🔗دسته گرما: گروه دوم🔗پاورپوینت مقايسه عملكرد اداره كل پست استان كهگيلويه و بوير احمد(سالهاي 82و83و84و85و86و6ماهه87)🔗دسته گرما: گروه سوم🔗جزوه حقوق دریایی پيام نور🔗دسته گرما: گروه چهارم🔗دانلود نمونه سوالات علوم تجربی هشتم مخصوص امتحانات نوبت دی ماه🔗خلاصه طرح توجیهی پرورش غاز🔗حرکات مرتبط با دسته گرما🔗گروه اول، دوم و سوم از دسته گرما🔗تحقیق درمورد پرورش قارچ صدفي 46 صفحه🔗دسته مردانگی: گروه نخست🔗دسته مردانگی: گروه دوم🔗تجزيه و تحليل سيستمها و روشها -پاورپوینت
هم اکنون فایل با مشخصه ی دانلود فایل پاورپوینت در مورد بیمه کارگری. وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود, پاورپوینت, در, مورد ,بیمه, کارگری
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

دانلود پاورپوینت در مورد بیمه کارگری

فرمت فایل: پاورپوینت - ورد

تعداد اسلاید: 58

تعداد صفحات: 24

مقدمه :

بیمه گونهای مدیریت ریسک است.

بیمه عبارت است از سازوکاری برای انتقال ریسک یا احتمال بروز خطر. در تعریف حقوقی : بیمه عبارتست از قراردادی که به موجب آن یک طرف (بیمه گر) تعهد می کند در ازای پرداخت وجه یا وجوهی از طرف دیگر(بیمه گذار) در صورت وقوع یا بروز حادثه خسارت وارده بر او را جبران نموده یا وجه معینی را بپردازد. متعهد را بیمه گر، طرف تعهد را بیمه گذار و وجهی را که بیمه گذار به بیمه گر می پردازد حق بیمه و آنچه را که بیمه می شود موضوع بیمه نامند. بیمه دارای انواع و اقسام مختلفی است که عبارتند از بیمه های اجتماعی و بیمه های بازرگانی .

بیمه یکی از بهترین شیوه های مدیریت ریسک می باشد (انتقال ریسک به دیگری) .

بیمه دارای اصل های فراوانی است که عبارتند از :

1- اصل حداعلای حسن نیت : حسن نیت در هر قراردادی از ارکان اصلی است اما در بیمه این اصل باید به صورت حد اعلای خود وجود داشته باشد یعنی دو طرف قرارداد نه تنها هیچ چیزی را از یکدیگر مخفی نکنند بلکه (مخصوصا بیمه گذار) هر نکته ای را کا در تشخیص کیفیت ریسک و قرارداد وجود دارد به یکدیگر بدون درخواست طرف مقابل بگویند . این اصل فقط در ابتدای قرارداد لازم الاجرا نیست بلکه باید در تمام مدت قرارداد به آن توجه شود.

2- اصل غرامت 3- اصل نفع بيمه اي 4- اصل مشاركت 5- اصل علت نزديك

بيمهكارگران و ريسك كارفرمايان


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود