عنوان: دانلود فایل پاورپوینت در مورد قراردادها.

مطالب دیگر:
🔍مقاله ترجمه شده چالشهاي مديريت منابع انساني🔍مقاله تخصصی سبكها و روشهاي مديريت در معدن +رشته مدیریت🔍دانلود پروژه آماده اسلایدشو عکس ProShow Producer🔍دانلود پریست های آماده لایتروم 40 Modern Lightroom Presets🔍نرم افزارآزمون الکترونیکی 15فصل علوم تجربی نهم(ویندوزی)🔍نرم افزارآزمون های الکترونیکی 15 فصل علوم تجربی هشتم(ویندوزی)🔍نرم افزارآزمون های الکترونیکی 15 فصل علوم تجربی هفتم(ویندوزی)🔍طراحی و محاسبات مربوط به شبکه و تأسیسات آبرسانی شهرک شمشاد 33 و روستای اروند🔍بررسی سوانح ناوگان ریلی جنوب شرق در سال 1382🔍 محصول توليدي سالامبور🔍پاورپوینت سازماندهي براي ايجاد ساختارها🔍پاورپوینت سازماندهی🔍پاورپوینت سامانه پرونده الکترونیکی سلامت🔍پاورپوینت سبک اکسپرسیونیسم معماری🔍پاورپوینت سبک زندگی حضرت محمد🔍پاورپو.ینت سبک های ارتباطی در سازمان🔍پاورپوینت سبک های یادگیری و تکنیک های مطالعه🔍پاورپوینت ستاره شناسی🔍پاورپوینت سخت افزار کامپیوتر🔍ساخت افکت Photo Collage با اکشن‌های فتوشاپ و استفاده از جاوااسکریپت
هم اکنون فایل با مشخصه ی دانلود فایل پاورپوینت در مورد قراردادها. وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود, پاورپوینت, در, مورد, قراردادها
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

دانلود پاورپوینت در مورد قراردادها

فرمت فایل: پاورپوینت- ورد

تعداد اسلاید: 61

قرارداد را مي توان به عنوان توافقي كه به وسيله قانون به اجرا گذاشته مي شود و يا به عنوان توافقي كه بر حقوق يا وظايف قانوني طرفين قرارداد، تأثير مي گذارد و به وسيله حقوق به رسميت شناخته مي شود، تعريف كرد.

بنابراين، اصولاً حقوق قراردادها با سه مسأله در ارتباط است:

1- آيا توافقي موجود است؟

2- آيا اين توافق، آن چنان است كه قانوناً بايد به رسميت شناخته شود و يا اجرا گردد؟

3- اين كه توافق چگونه به اجراء گذاشته مي شود؟

به بيان ديگر، چه جبرانهايي در صورت نقص قرارداد براي طرف زيان ديده و متضرر در اختيار است؟

در هر حال، مقصود اصلي ما در اين مقاله، بررسي قواعد و مقررات كلي خواهد بود و تا اندازهأي شكل تعديل شده و تغيير يافتهأي كه در آن حالت، آن قواعد و احكام، جهت عقود و معاملات خاص مورد اعمال قرار ميگيرند. و عموماً قواعد مختص معاملات ويژه، مورد بحث قرار نخواهد گرفت. به علاوه تلاشي نيز براي ارايه شرح منظمي از احكام ناظر بر عقود خاص و يا اختصاصي صورت نخواهد گرفت. در عين حال، ارايه اين تذكر به خواننده ضروري است كه حقوق قراردادها به معناي عام آن تقريباً انتزاعي و تجريدي است. چرا كه اكثر قراردادها آشكارا به گروه و طبقه خاصي از معاملات مرتبط ميباشند و نيز با فرض اينكه يك قاعده و حكم كلي، حاكم بر نوع خاصي از موضوعات مورد بررسي ماست (حداقل بدون اين كه اصلاح شده باشد) همواره با درجهأي از خطر توأم است.


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود